Forum Civic6g.pl Strona Główna

Ogłoszenie 

Zrzutka na serwer

Poprzedni temat «» Następny temat
Migająca kontrolka kluczyka
Autor Wiadomość
Punk 

Auto: Honda Civic EJ9
Imię: Łukasz
Wysłany: 2018-02-21, 21:13   Migająca kontrolka kluczyka

Dzień dobry. Mam problem z immobiliserem. Zawsze miałem, tylko że to bylo raz na pół roku, gdzie chciałem odpalić i się nie odpalił, jednak po kilku godzinach nie było problemu. Aż do zeszłego tygodnia... Tydzień temu w poniedziałek chciałem odpalić, wiec kręcę ale nie odpala. Juz wiedziałem o co chodzi, no to zrezygnowałem z jazdy. Na drugi dzień odpalił bez problemu, pojechałem na myjnię. Zgasilem, później odpalił także bez problemu. W czwartek pojechałem do innego miasta, odpalił od razu. Dojechałem, zgasilem, załatwiłem sprawę, wracam do samochodu i juz znowu zaczęło migać... Poczekałem jakiś czas, bo myślałem, że może przestanie migać, ale nie przestało i wracałem na lawecie... :furious: Poszedłem się zapytać majstra o jakąś poradę, powiedział żebym wyciągnął sterownik immobilisera, a on odda go jakiemuś facetowi co to naprawi. I powiedział też, że przyczyną tego mogło być zbyt częste odłączanie akumulatora. Facet w lawecie mówił, że miał tak w trzech autach, że raz odpalał a raz nie, i że psikał jakimś psikadłem na wtyczkę gdzieś w stacyjce chyba i to mu pomagało. I chciałem się zapytać Panów co o tym sądzicie, jaka może być przyczyna, czy to może być nawet jakiś przerwany kabelek czy cuś oraz gdzie znajduje się ten sterownik immobilisera gdybym musiał go wyciągnąć. Z góry dzięki.

Odpowiedz do tematu